سرور اختصاصی ایران و آمریکا، کولوکیشن و فروش سرور آماده
شروع از ۳,۳۰۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور اختصاصی ایران

سرورهای اختصاصی شرکت فراسو سامانه پاسارگاد با سخت افزار حرفه‌ای و قدرتمند در دیتاسنتر ایرانی پارس آنلاین قرار دارند که از لحاظ ارائه و تامین امنیت خدمات جزء دیتاسنترهای برتر ایران است که مناسب تمامی نهادها,سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

مشاهده پلن‌ها

سرور اختصاصی آمریکا

سرور های اختصاصی آمریکا شرکت فراسو سامانه پاسارگاد با وجود دارا بودن لینک پایدار ، دارای قیمت مناسبی نیز نسبت به سایر دیتاسنترهای خارجی می باشد و ما به شما تضمین بالاترین کیفیت سخت افزاری و ارتباطی و خدماتی را در کشور عزیزمان خواهیم داد.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۲۲۰ دلار ماهانه
شروع از ۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال ماهانه

میزبانی سرور – Colocation

به محلی در رک و دیتاسنتر (مرکز داده) گفته می شود که سرور مشترک در آنجا با استانداردهای روز دنیا نگهداری می شود. در این نوع سرویس مشترک نیاز به داشتن هیچ گونه دانش شبکه ای و یا تهیه امکاناتی همچون برق و اینترنت و تجهیزات شبکه ای ندارد و از امکاناتی که آن مرکزداده برای نگهداری سرورها فراهم ساخته است استفاده می کند. همچنین در این نوع سرویس مشترک می تواند تمامی تجهیزات خود را در رک مرکزداده مستقر و همچون دیتاسنتر کوچکی آنها را مدیریت کند.

مشاهده پلن‌ها

فروش سرور اختصاصی فیزیکی

سرورهای شرکت فراسو سامانه پاسارگاد با استفاده از برترین برندهای معتبر دنیا و متناسب با استانداردهای روز تمامی مرکزداده های ایران و دنیا ارائه می گردد. در این سرورها سعی بر آن بوده تا با استفاده از بهترین قطعات و برترین پیکربندی ها سروری متناسب با نیازهای مشترکین را ارائه کنیم.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۳۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال
شروع از ۳۶۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی لینوکس و ویندوز

به سرورهایی که به صورت مجازی و کاملا مستقل همانند سرورهای اختصاصی و با سطح دسترسی کامل بر روی سرور های اختصاصی فیزیکی ارائه می شوند سرور مجازی میگویند. هر سرور مجازی به طور مستقل سهم خاصی از منابع سرور همانند رم (rom),سی پی یو (C.P.U) و یا هارد (H.D.D) را در بر میگیرد.

مشاهده پلن‌ها
(+98) 021-71326
تماس با ما
  • تهران خیابان شریعتی چهارراه طالقانی خیابان طاهریان جنب بن بست تیموریان پلاک 61 واحد 1
  • 021-71326
  • 021-77624118
namad

در شبکه های اجتماعی با ما همراه شوید!