سرور اختصاصی آمریکا

سرور اختصاصی چیست؟

به کامپیوترهای که دارای منابع سخت افزاری از جمله سی پی یو و رم بالا میباشند و قابلیت فعالیت بصورت 24 ساعته دارند در اصطلاح سرور گفته میشود. سرورهای اختصاصی یا همان Dedicated Server  سیستم های کامپیوتری با منابع بسیار بالاتر و قدرتمندتر از سیستم های کامپیوتری شخصی میباشد.

تمامی منابع Dedicated Server ها بصورت 100 درصد در اختیار کاربر میباشد و شما میتوانید تمامی سیستم عامل های مدنظر خود را روی سرورهای اختصاصی نصب کنید و هر کانفیگ و تنظیمی که نیاز داشته باشید روی سرورها انجام دهید. پورت اختصاص داده شده در سرورهای اختصاصی نیز بصورت اختصاصی تا میزان گارانتی شده در اختیار شما قرار دارد.

از دیگر قابلیت های سرورهای اختصاصی امکان افزایش منابع سخت افزاری و کاستوم نمودن آن میباشد. به عنوان مثال سرور اختصاصی با میزان رم 32 را میتوانید فقط رم را به میزان 32 گیگ دیگر اضافه کنید و یا به عنوان مثال میتوانید Raid بندی و نوع هاردهای خود را نیز تعیین کنید.

سرورهای اختصاصی با توجه به اینکه نیازمند مکانی جهت نگهداری 24 ساعته میباشند که همیشه برق و پورت اینترنت داشته باشند. این سرورها در مکانی به نام دیتاسنتر میزبانی میگردد که در این مکان تمامی اقدامات امنیتی ، تامین برق، اینترنت با پورت بسیار قوی و …. برای سرورهای اختصاصی تامین میگردد.

خدمات سرور اختصاصی آمریکا

سرورهای اختصاصی آمریکا ارائه شده توسط شرکت فراسو سامانه پاسارگاد در رک اختصاصی با تجهیزات اختصاصی تحت مالکیت شرکت در دیتاسنتر Colocrossing آمریکا میزبانی میگردد.

کیفیت خدمات سرور اختصاصی ارائه شده در این دیتاسنتر توسط شرکت فراسو بسیار با کیفیت و قیمت مناسب ارائه میگردد و همچنین با توجه به لینک ها و شبکه اختصاصی این شرکت، تمامی سرورهای اختصاصی ارائه شده از کشور آمریکا دارای پینک تایم مناسب تر و شبکه پایدارتر نسبت به سایر سرویسهای ارائه شده از این کشور میباشد.

پورت ارائه شده بر روی سرور اختصاصی آمریکا 1 گیگ میباشد که آپتایم پورت نیز بالای 99 درصد توسط شرکت فراسو تضمین میگردد. همچنین Ddos Protection  سخت افزاری نیز در صورت تمایل روی سرورهای اختصاصی قابل ارائه میباشد.

ارائه KVM جهت دسترسی به سرور اختصاصی در تمام ساعات شبانه روز روی سرورهای اختصاصی امکانپذیر میباشد و محدودیت در ارائهKVM نیز وجود ندارد.

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان خرید سرور اختصاصی میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن های شرکت در ارتباط باشید. همچنین سوالات و درخواست های مشاوره قبل از خرید خود را بصورت 24 ساعته میتوانید از طریق سیستم تیکتینگ با تیم پشتیبانی و فروش شرکت مطرح نمایید.

امتیاز کاربران :

Unable to connect: 28 - Operation timed out after 30001 milliseconds with 0 out of -1 bytes received