خرید سرور مجازی ، وی پی اس (VPS)
شروع از ۶۰۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی لینوکس OpenVZ ایران

سرور مجازی لینوکس ایران مجازی سازی شده با تکنولوژی OpenVZ، دارای پلن‌های متنوع مناسب برای هاستینگ می باشد. OpenVZ در واقع تکنولوژی مجازی سازی است که بر روی سرور اختصاصی نصب شده که با مدیریت آن سرورهای مجازی ارائه می شوند.از عمده مزیت های این تکنولوزی مصرف منابع کم وسرعت بسیار بالا در پردازش اطلاعات می باشد.

مشاهده پلن‌ها

سرور مجازی لینوکس OpenVZ هایبرید ایران

سرور مجازی لینوکس هایبرید ایران مجازی سازی شده با تکنولوژی OpenVZ، دارای منابع بالا بسیار مناسب برای هاستینگ، ارائه شده در پلن‌های متنوع متناسب با نیاز کاربران می‌باشد. OpenVZ در واقع تکنولوژی مجازی سازی است که بر روی سرور اختصاصی نصب شده که با مدیریت آن سرورهای مجازی ارائه می شوند.از عمده مزیت های این تکنولوزی مصرف منابع کم وسرعت بسیار بالا در پردازش اطلاعات می باشد.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۱,۲۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه
شروع از ۳۶۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی لینوکس OpenVZ آمریکا

سرور مجازی لینوکس آمریکا مجازی سازی شده با تکنولوژی OpenVZ، دارای پلن‌های متنوع مناسب برای هاستینگ می‌باشد. OpenVZ در واقع تکنولوژی مجازی سازی است که بر روی سرور اختصاصی نصب شده که با مدیریت آن سرورهای مجازی ارائه می شوند.از عمده مزیت های این تکنولوزی مصرف منابع کم وسرعت بسیار بالا در پردازش اطلاعات می باشد.

مشاهده پلن‌ها

سرور مجازی لینوکس KVM آمریکا

سرور مجازی لینوکس آمریکا، دارای سرعت بالا و منابع کاملا اختصاصی، مجازی سازی شده با تکنولوژی KVM، ارائه شده در پلن‌های متنوع متناسب با نیاز کاربران می‌باشد. تکنولوژی KVM با ایجاد منابع اختصاصی برای هر سرور مجازی می‌تواند سرعت و کیفیت بالایی را در اختیار شما قرار دهد.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۶۸۰,۰۰۰ ریال ماهانه
شروع از ۱,۲۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی لینوکس هایبرید آمریکا

سیستم هایبرید (Hybrid) باعث حفظ کامل منابع سرور می شود و کاربران می توانند بسته به میزان منابع سرور خود به طور کاملا مستقل و بدون هیچ مشکلی از منابع سرور خود استفاده کنند. تکنولوژی KVM با ایجاد منابع اختصاصی برای هر سرور مجازی می‌تواند سرعت و کیفیت بالایی را در اختیار شما قرار دهد.

مشاهده پلن‌ها

سرور مجازی لینوکس SSD ایران

در این سری از سرورهای مجازی شرکت فراسو سامانه پاسارگاد از تکنولوژی هارد های SSD بهره گرفته شده است که سرعت بالای تبادل اطلاعات بزرگترین مزیت این سرویس می باشد. تکنولوزی مجازی ساز این سرورهای مجازی KVM می باشد که در این نوع مجازی ساز تمامی منابع به صورت اختصاصی توسط مجازی ساز برای سیستم عامل میهمان رزرو می شود.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۷۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه
شروع از ۶۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی ویندوز ایران

سرورهای مجازی ویندوز شرکت فراسو سامانه پاسارگاد بر روی سرورهای اختصاصی به همراه آخرین تکنولوزی سخت افزاری و منابع سخت افزاری و سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ بسته به نیاز شما و با آپدیت به روز ارائه می شوند که این تضمین را به شما خواهد داد تا بتوانید از سرور های خود به نحو احسنت بهره مناسب را برده و نیاز های خود را برطرف نمایید.

مشاهده پلن‌ها

سرور مجازی ویندوز نامحدود ایران

سرورهای مجازی ویندوز نامحدود شرکت فراسو سامانه پاسارگاد با پهنای باند نامحدود مناسب برای کاربرانی با مصرف بالای پهنای باند می‌باشد. وی پی اس ویندوز شرکت فراسو بر روی سرورهای اختصاصی به همراه آخرین تکنولوزی سخت افزاری و منابع سخت افزاری و سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ بسته به نیاز شما و با آپدیت به روز ارائه می شوند که این تضمین را به شما خواهد داد تا بتوانید از سرور های خود به نحو احسنت بهره مناسب را ببرید.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال ماهانه
شروع از ۶۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی ویندوز آمریکا

سرور مجازی ویندوز آمریکا با سرعت و پایداری بالا، مناسب برای استفاده‌های شخصی و هاستینگ، ارائه شده در پلن‌های متنوع متناسب با نیاز کاربران می باشد. سرورهای مجازی ویندوز شرکت فراسو سامانه پاسارگاد بر روی سرورهای اختصاصی به همراه آخرین تکنولوزی سخت افزاری و منابع سخت افزاری و سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ بسته به نیاز شما و با آپدیت به روز ارائه می شوند که این تضمین را به شما خواهد داد تا بتوانید از سرور های خود به نحو احسنت بهره مناسب را برده و نیاز های خود را برطرف نمایید.

مشاهده پلن‌ها

سرور مجازی میکروتیک ایران

سرور مجازی میکروتیک ایراندر حال حاضر با استفاده از بروزترین نسخه های سیستم عامل Mikrotik در برترین مرکز داده های ایرانی در حال سرویس دهی به هم میهنان گرامی می باشد. در این سرویس ها تمامی امکانات سیستم عامل میکروتیک به مشترکین ارائه می گردد. همچنین به مشترکین این سرویس کنترل پانل مدیریت سرور مجازی جهت Restart, Reinstall, Shutdown کردن سیستم عامل، دسترسی کنسول در مواقعی که سرویس خارج از دسترس می باشد ارائه می گردد.

مشاهده پلن‌ها
شروع از ۴۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه
شروع از ۴۵۰,۰۰۰ ریال ماهانه

سرور مجازی میکروتیک آمریکا

سرور مجازی میکروتیک ارائه شده توسط شرکت فراسو سامانه پاسارگاد در کشور آمریکا می‌باشد. سیستم عامل میکروتیک به دلیل پیکربندی پایه ای جهت مدیریت شبکه توانسته است نیاز های متخصصان شبکه را نسبت به روتر های سیسکو و غیره تا حد چشمگیری برطرف نماید.

مشاهده پلن‌ها
(+98) 021-71326
تماس با ما
  • تهران خیابان شریعتی چهارراه طالقانی خیابان طاهریان جنب بن بست تیموریان پلاک 61 واحد 1
  • 021-71326
  • 021-77624118
namad

در شبکه های اجتماعی با ما همراه شوید!