نمایندگی فروش

نمایندگی محصولات دیجیتال

با عضویت در شبکه همکاری در فروش فراسو امکان فروش و ارائه محصولات مختلف را در کمترین زمان و ساده ترین روش خواهید داشت .
این سیستم چگونه کار میکند ؟
پس از عضویت در این شبکه ماژول رایگان برای سیستم whmcs و وب سرویس جهت ارتباط با API دریافت خواهید کرد و توسط این ماژول یا وب سرویس شما امکان ارائه و فروش تمامی محصولات ارائه شده در سبد خرید فراسو را با بهترین تخفیف ها و بدون وجود هیچ نامی از شرکت فراسو خواهید داشت .
در واقع شما با استفاده از این سیستم توسط سایت خود به درگاه محصولات شرکت متصل و میتوانید تمامی محصولات ارائه شده توسط فراسو را به مشتریان خود ارائه کنید .
چگونه سود فروش خود را دریافت میکنیم ؟
در سیستم ارائه شده فراسو تمامی مبالغ از سوی مشتریان شما مستقیما به حساب شما پرداخت و مبلغ طبق تعرفه های تخفیف دار شما از اعتبار شما در سیستم فراسو کسر میشود ، در واقع سود فروش همان لحظه در حساب خود شماست و هیچ دریافت و پرداختی در این سیستم از سوی فراسو انجام نمیشود .
نحوه عضویت در سیستم همکاری در فروش
عضویت در سیستم به صورت خودکار و آنی میباشد ، پس از سفارش به صورت آنی و رایگان تمامی تخفیف ها از همان لحظه برای فروشهای شما لحاظ شده و میتوانید ماژول مربوطه را دانلود و به سرعت فروش خود را آغاز نمایید .

رایگان به شبکه همکاری در فروش فراسو بپیوندید

لیست محصولات موجود در شبکه همکاری

نحوه محاسبه تخفیف
در جدول زیر محصولات قابل ارائه و تعرفه پرداختی شما به فراسو بابت هر محصول را مشاهده میکنید ، تخفیف ها به صورت پلکانی بر اساس تعداد فروش هر یک از محصولات افزوده خواهد شد که در جدول قابل مشاهده میباشد .

انتخاب آسان هاست و سرور مجازی