تبلیغات در گوگل چیست ؟

تبلیغات گوگل ( Google AdWords ) به نوعی تبلیغات گفته می‌شود که شما در ازاء پرداخت مبلغی به گوگل می‌توانید تبلیغات خود را براساس کلمات کلیدی انتخاب شده در نتایج جستجو گوگل نمایش دهید. البته نمایش تبلیغات شما نیاز به رعایت اصولی دارد، گوگل مثل یک حراجی قسمت آگهی خود را به سایتی ارائه می‌دهد که مبلغ بیشتری را به گوگل پیشنهاد دهد.
محبوب‌ترین نوع تبلیغات در در گوگل، تبلیغ به ازاء کلیک (CPC) است، شاید در این نوع تبلیغ رقم پیشنهادی به گوگل اهمیت بالایی داشته باشد اما فاکتورهای دیگری مثل کیفیت صفحه (quality page) روی نمایش تبلیغات تاثیر بسیار زیادی دارد.

چطور اکانت گوگل ادز داشته باشیم ؟

شما برای این کار می‌توانید وارد بخش گوگل ادز شوید و از آنجا نسبت به تهیه اکانت گوگل ادز اقدام کنید، اما توجه داشته باشید که با توجه به تحریم بودن ایران برای استفاده از این خدمات نباید از آی پی ایران وارد این سرویس شوید. همچنین برای شارژ اکانت خود نیاز دارید حساب بین‌المللی داشته باشید. اما نگران نباشید ما در فراسو کنار شما هستیم تا این موارد را برای شما حل کنیم.
با استفاده از کرنل کر آپدیت ها را به صورت خودکار بدون نیاز به ریبوت سرور دریافت خواهید کرد ، کرنل کر اکثر توزیع های لینوکسی را پشتیبانی میکند و هم اکنون میتوانید با سفارش آنلاین پس از پرداخت به صورت آنی لایسنس کرنل کر را دریافت نمایید .

با توجه محدودیت‌های اعمال شده از سمت گوگل، شرکت فراسو سامانه پاسارگاد در جهت ساخت، مدیریت و شارژ اکانت به شما خدمات ارائه می‌دهد و به راحتی می‌توانید سرویس خود را با مناسب‌ترین قیمت فعال و استفاده کنید.

بعد از سفارش به بخش فروش تیکت ارسال کنید

شارژ اکانت مدیریت شده :

این سرویس مخصوص افرادی است که دانش کافی برای مدیریت پنل خود ندارند و تمایل دارند تا همکاران ما به صورت حرفه‌ای مدیریت پنل شما را برعهده بگیرند.

میزان شارژکارمزد شارژهزینه مدیریتلینک تیکت ارسال کنید
100 لیر ترکیه13%19%سفارش شارژ و اکانت
200 لیر ترکیه12%17%سفارش شارژ و اکانت
300 لیر ترکیه11%15%سفارش شارژ و اکانت
500 لیر ترکیه10%13%سفارش شارژ و اکانت
1000 لیر ترکیه8%12%سفارش شارژ و اکانت
2000 لیر ترکیه7%11%سفارش شارژ و اکانت
3500 لیر ترکیه6%10%سفارش شارژ و اکانت
5000 لیر ترکیه به بالا5%9%سفارش شارژ و اکانت

شارژ بدون مدیریت اکانت :

این سرویس به این صورت است که اکانت شما توسط فراسو شارژ شده و مدیریت پنل در اختیار خود شماست و همکاران ما در بخش گوگل ادز به هیچ عنوان در مدیریت کمپین شما دخالت نمی‌کنند.
میزان شارژکارمزد شارژلینک سفارش
100 لیر ترکیه13%سفارش شارژ و اکانت
200 لیر ترکیه12%سفارش شارژ و اکانت
300 لیر ترکیه11%سفارش شارژ و اکانت
500 لیر ترکیه10%سفارش شارژ و اکانت
1000 لیر ترکیه8%سفارش شارژ و اکانت
2000 لیر ترکیه7%سفارش شارژ و اکانت
3500 لیر ترکیه6%سفارش شارژ و اکانت
5000 لیر ترکیه به بالا5%سفارش شارژ و اکانت
انتخاب آسان هاست و سرور مجازی
×