پیشنهاد ویژه سرورهای اجاره به شرط تملیک با سی پی یو های نسل جدید E5-2660 با راه اندازی سرویس های جدید فراسو و زیر ساخت 80 گیگابیتی فراسو به همراه DDoS Protection سخت افزاری ، …

تست نفوذ و امنیت سرورهای ویندوز و لینوکس

با توجه به گسترش تکنولوژی و استفاده هرچه بیشتر کاربران از اینترنت و فضای وب همیشه خلا امنیت در این فضا کاربران را تهدید می کند.

بیشتر کسب و کارهای امروز از طریق اینترنت و به طرق مختلف همچون وبسایتها انجام می شود و این موضوع باعث می شود که کاربرانی که به هر طریقی با این کسب و کارها در ارتباط هستند از امنیت این وبسایتها اطمینان کامل داشته باشند.

شرکت فراسو سامانه پاسارگاد با دارا بودن 10 سال سابقه کار در زمینه وب و ارائه هاست و سرور برای شرکت و سازمان های دولتی و خصوصی و دارا بون جایگاه برتر در فضای وب کشور,سرویس ارزیابی امنیتی و تست نفوذ خود را در سال جدید به طور رسمی راه اندازی کرده است.
در این سرویس,کارشناسان امنیتی فراسو با توجه به تسلط کامل در مورد سیستم های تحت وب به کند و کاش آنها پرداخته و سیستم هایی که به هر دلیل امکان نفوذ به آنها وجود داشته باشد را شناسایی و گزارش آن را به اشخاصی که آنها را مدیریت می کنند,ارائه خواهند کرد.

شما می توایند ارزیابی امنیتی سیستم های آنلاین و شبکه های خود را به شرکت فراسو سپرده و از امنیت آنها اطمینان کامل حاصل کنید,به همین جهت می توانید پلان های مورد نظر تست نفوذ را در لینک زیر مشاهده نموده و با توجه به نیاز خود آن را سفارش داده و قرار داد تست نفوذ خود را با شرکت فراسو عقد کنید.

تست نفوذ

امتیاز کاربران :
مشاهده مقالات مرتبط :

(+98) 021-71326
تماس با ما
  • تهران خیابان شریعتی چهارراه طالقانی خیابان طاهریان جنب بن بست تیموریان پلاک 61 واحد 1
  • 021-71326
  • 021-77624118
namad

در شبکه های اجتماعی با ما همراه شوید!